O kwiaciarni

Kwiaciarnia „Joanna” jest kwiaciarnią z siedzibą znajdująca się w Zwoleniu (Kwiaciarnia Zwoleń). Dzięki naszej pasji i ogromnemu doświadczeniu jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych kwiaciarni w Zwoleniu i jego okolicach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: florystykę ślubną, florystykę okolicznościową oraz florystykę pogrzebową. Nasza kwiaciarnia zaopatrzona jest w wiele rodzajów kwiatów, które są dokładnie wybierane w zależności od pory roku. Kwiaty u nas są zawsze świeże i dbamy o to, by każdy wykonany bukiet wytrzymał i zdobił Państwa pomieszczenie przez długi czas.

Każde nasze zlecenie wykonujemy ze szczególna starannością, tak aby w pełni zadowolić każdego naszego klienta. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zyskujemy ogromną sympatię wśród naszych klientów, którzy z czystym sumieniem polecają nas dalej. To właśnie dzięki Wam wciąż się kształcimy i zbieramy coraz to nowsze doświadczenie w florystce. Możemy się pochwalić, że jako nieliczni mamy na swoim koncie wiele osiągnieć i nagród w dziedzinie florystyki.

Kwiaciarnia „Joanna” to miejsce, gdzie każdy znajdzie kwiaty idealne dla siebie. Stworzymy dla Państwa wymarzony bukiet, dekoracje czy kompozycję kwiatową. Jesteśmy przekonani, że nie zawiedziecie się na naszej kwiaciarni i z satysfakcją odbierzecie od nas swoje zamówienie. Dokonamy wszelkich starań by dać Wam to, czego od nas oczekujecie.

  • DUŻY WYBÓR KWIATÓW

  • SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

  • ZAWSZE ŚWIEŻE KWIATY